Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın açıkladığı ve 31 Ocak 2021 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan “2021 Ocak ayı İstatistikleri”nde 19 no.lu SAVUNMA VE GÜVENLİK işkolunda Sendikamız ÖZ GÜVEN-SEN, 26.194 üyesiyle ( % 11,85) işkolunun en büyük sendikası olmuştur.  

Sendikamızın bu başarısından dolayı, başta HAK-İŞ Genel Başkanımız Sayın: Mahmut ARSLAN’a teşekkürü borç biliyoruz. Çünkü sayın Başkanımız, yoğun ve yorucu programlarına rağmen, zaman ve zemin tanımadan, her türlü şart altında daima yanımızda olmuş, sorunlarımızı kendi sorunu olarak sahiplenmiş, çözüm için ne gerekiyorsa yapmayı kendisine görev bilmiştir. Sayın Başkanımızın, büyük bir ailenin parçaları olarak gördüğü HAK-İŞ’e bağlı sendikalara yaklaşımı ve katkısı takdirin üzerindedir.

İnanıyorum ki, ÖZ GÜVEN-SEN’in bu başarısı bundan sonra da sürecek ve HAK-İŞ’in ilke ve değerleri doğrultusunda sağlıklı büyümesini devam ettirecektir.

Zor zamanlarda Sendikacılık yapmak ve üyelerinin haklarını korumak ve geliştirmenin ilk şartı BİRLİK VE BERABERLİK şuuruna sahip olmak ve bunu yerine getirmek olduğunun altını çizerek, tekrar başta Genel Başkanımız Sn. Mahmut ARSLAN’a, Kurucu Genel Başkanımız Sn. Hüseyin TANRIVERDİ’ye, desteklerini esirgemeyen HİZMET-İŞ Teşkilatına katkılarından dolayı şükranlarımı ifade ediyor, ayrıca Öz Güven- Sen Sendikamız Genel Başkanına, Genel Başkan Yardımcılarımıza, Genel Sekreterimize, Marmara Bölge Başkanınımıza, Güneydoğu Bölge Başkanımıza, İl Başkanlarımıza, Hukukçularımıza, Uzmanlarımıza, Çalışanlarımıza, Temsilcilerimize ve Üyelerimize teşekkür ediyorum. Aynı dava bilinciyle HAK-İŞ’imizi daha ilerilere taşımak için mücadele edeceğimiz bir kez daha belirtmek istiyorum.
En kalbi selam ve muhabbetlerimle..

Ömer YILMAZ
ÖZ GÜVEN-SEN SENDİKASI  Genel Başkanı