Haberler

Ziyaret

HAK-İŞ / Öz Güven-Sen Sendikası Başkan Yardımcımız Mehmet Ali SİPAHİ, Genel Merkez Teşkilatlanma uzmanımız Fadlı ERDEM ve Elazığ Il Başkanımız Özkan ATALAN Her zaman olduğu gibi olağanüstü durumda da büyük sorumluluk üstlenen güvenlik görevlisi arkadaşlarımızı görev yaptıkları kurumlarda ve geçici barınma merkezlerinde ziyaretlerde bulundular.

ÖZ GÜVEN-SEN İŞ BAŞINDA

SÖZDE DEĞİL ÖZDE SENDİKACILIK ÖZ GÜVEN-SEN sendikası konuyu yargıya taşımış olup sözleşmenin tek taraflı değiştirilmesinin kanuna aykırı olduğunu sonucunda adı geçen bakanlık bünyesinde çalışan işçilerin mağduriyet yaşamamaları adına bir mücadeleye giriştiklerini belirttiler.

ÖZ GÜVEN SEN’DEN BÜYÜK ADIM

ÖZ GÜVEN-SEN Sendikası Genel Başkanı ÖMER YILMAZ Sağlık Bakanlığı’nda açtığımız dava şahıs değil tüm çalışan arkadaşlarımıza emsal teşkil edeceği için önemi büyüktür.

2020 OCAK AYI İŞKOLLARI İSTATİSTİKLERİ RESMİ GAZETEDE YAYINLANDI
Türkiye’nin Zirvedeki Güvenlik Sendikası

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 6356 sayılı Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu gereğince; İşkollarındaki işçi sayıları ve sendikaların üye sayılarına ilişkin 2020 Ocak ayı istatistikleri 31 Ocak 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlandı.

2020 Yılı İlave Tediye İkramiye Tarihleri Belli Oldu. Cumhurbaşkanı Kararı İle Yayınlandı.
ARSLAN, ÖZ GÜVEN-SEN SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİ
Ziyaret

Genel Başkanımız Ömer YILMAZ, Hizmet-İş Sendikası Kurucu Genel Başkanımız ve Manisa Eski Milletvekili Hüseyin TANRIVERDİ ile birlikte Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdülkadir AKSU’yu makamında ziyaret ettiler.

Ziyaret

Hizmet-İş Sendikası Kurucu Genel Başkanımız ve Manisa Eski Milletvekilimiz Hüseyin TANRIVERDİ Genel Merkezimizi ziyaret Etti

Genel Başkanımız Ömer YILMAZ Medya-İş Sendikasının 3. Olağan Genel Kuruluna Katıldı
KREDİ YURTLAR KURUMU GENEL MÜDÜRÜ RECEP ALİ ER’İ ZİYARET
HAK-İŞ BAŞKANLAR KURULU TOPLANDI

HAK-İŞ Konfederasyonu Başkanlar Kurulu Toplantısı, 14 Ocak 2020 Tarihinde HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanımız Mahmut ARSLAN’ın başkanlığında HAK-İŞ Genel Merkezinde gerçekleştirildi.