Hak-İş Konfederasyonu Öz Güven-Sen Genel Başkanımız Sn. Ömer YILMAZ Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı Dijital Dönüşüm Projeleri (ÖGNET, PATBİS, ASİP) Tanıtım Toplantısına Katıldı. 

İçişleri Bakanımız Sn. Sayın Süleyman SOYLU ’ya Özel Güvenlik Görevlilerine Verdikleri Değerden Ve Mesleğimizin Bu Noktaya Gelmesinde Göstermiş Olduğu Katkıdan Dolayı Teşekkür Ederiz.

Genel Başkanımız Ömer YILMAZ Yaptığı Açıklama da Kamu Kurum Ve Kuruluşları İle Hayatımızın Her Alanında Görev Yapan Özel Güvenlik Görevlilerinin Görev Alanlarında Suç Önleme Faaliyetleri Görevlerini Layıkıyla Yerine Getirdiklerini Belirterek Uygulamaya Geçen Projeler İle Birlikte Özel Güvenlik Sektörünün Artık Ülkemizdeki Rolü Hızlı Bir Gelişim Göstererek Önemli Bir İşlev Kazanmıştır.

Ayrıca Bu Gelinen Noktanın Kamu Güvenliği Hizmeti Görevini İfa Eden Bir Meslek Gurubunun Mali Ve Özlük Haklarında da Gerekli Yeterliliğinin Sağlanmasının Ve Çalışma Koşullarında İyileştirilmelerin Yapılmasının Gerektiğini Beyan Etmiştir.

Öz Güven-Sen Ailesi Genel Başkanımız Ömer YILMAZ ’ın Önderliğinde Birlik ve Beraberlik İçinde Güven Vermeye ve Büyümeye Devam Ediyor.

ÖZ GÜVEN-SEN SENDİKASI