17 Eylül 2021 tarihinde Öz Güven Sen Sendikamız  ile Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraki Bursa İnsan Kaynakları Taahhüt, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri, İmar İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti  (BİNTED) arasında  toplu iş sözleşmesi imzalandı. 

İmza törenine  HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanımız Mahmut Arslan,  Öz Güven Sen Sendikamız Genel Başkanı Ömer Yılmaz, Genel Başkan Vekilimiz Murat Ünal, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Adana Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ahmet Zenbilci, AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Hizmet-İş Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Halil Özdemir, HAK-İŞ Bursa İl  Başkanımız Mustafa Yavuz,

Konfederasyonumuza bağlı  sendikalarımızın Bursa İl Başkanları, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcıları, üyelerimiz, basın mensupları ve davetliler katıldı. 

Toplu iş sözleşmesinin Sendikamıza, HAK-İŞ Konfederasyonumuza, Bursa Büyükşehir Belediyesine ve iştiraki olan BİNTED Limited Şirketine ve emekçi kardeşlerimize hayırlı olmasını dileriz.
Bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

ÖZ GÜVEN SEN SENDİKASI