20 Ocak.2021 tarihinde imzalanan Toplu İş sözleşmesi imza törenine HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanımız Mahmut Arslan, Genel Başkan Vekilimiz Murat ÜNAL ve Genel Başkan yardımcımız Mehmet Ali SİPAHİ Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştirakleri, BALSU A.Ş., Balıkesir PERSONEL A.Ş, Karesi Belediyesi Personel A.Ş. ve Altıeylül Belediyesi Personel A.Ş. ile imzalanan toplu iş sözleşmeleri törenine katıldılar. 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi toplantı salonunda koronavirüs önlemleri nedeniyle sınırlı katılım ile gerçekleştirilen törene HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanımız Mahmut Arslan,  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Hizmet İş Sendikası Balıkesir Şube Başkanı Savaş Dal, BASKİ Genel Müdürü İzzet Günal, Öz Güven-Sen Sendikamız  Genel Başkan Vekili Murat ÜNAL ve Genel Başkan  Yardımcımız  Mehmet Ali Sipahi, iş yeri sendika temsilcilerimiz, üyelerimiz ve basın mensupları katıldı.

Toplu iş sözleşmesinin Sendikamıza,  işçi arkadaşlarımıza ve Belediyelerimize hayırlı olmasını diler, Toplu iş sözleşmesinin müzakeresinde ve imzalanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.