Haberler

Devlet Hava Meydanları Dayanışma Aidatı Dilekçesi
Şanlıurfa’da çalışan üyelerimize ziyaret ettik.

Genel Başkanımız Ömer YILMAZ, Genel Başkan yardımcımız Mehmet Ali SİPAHİ ve Güney Doğu Anadolu Bölge Başkanımız Fadlı ERDEM ile birlikte Şanlıurfa’da çalışan üyelerimize ziyaret ederek, sohbet ettiler. Üyelerimize, Bölge Başkanımız Fadlı ERDEM’e, Şanlıurfa İl Başkanımız Aydın UÇAR’ a göstermiş oldukları misafirperverlikkerinden dolayı teşekkür ederiz.

HAK-İŞ / Hizmet - İş Sendikası Ankara 5 Nolu Şube Mali Sekreteri Sinan YILMAZ’ ın kızının düğününe katıldık.

Genel Başkanımız Ömer YILMAZ, Genel Başkan Yardımcılarımız, Ankara İl Başkanımız ve Gazi Üniversitesi Rektörü Sayın; Prof Dr. İbrahim USLAN ile birlikte HAK-İŞ / Hizmet - İş Sendikası Ankara 5 Nolu Şube Mali Sekreteri Sinan YILMAZ’ ın kızının düğününe katılım sağladılar. Hayırlı olsun. Cenab-ı Allah’tan Genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dileriz.

HAK-İŞ Erzurum İl Başkanı Erol AKSAKAL Bey’i Makamında ziyaret ettik

Genel Başkanımız Ömer YILMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Ali SİPAHİ HAK-İŞ Erzurum İl Başkanı Erol AKSAKAL Bey’i Makamında ziyaret ederek, Erzurumdaki üyelerimizle Bir araya gelip Sendikal konular hakkında sohbet ettiler. Hak-İş İl Başkanımıza göstermiş olduğu Misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın; Mustafa TUNA ile makamında bayramlaştık.
En Fazla Üye Artışı Gösteren Sendika Olduk

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının Temmuz 2018 Dönemi Çalışma İstatistiklerine Göre 19 Nolu ”Güvenlik ve Savunma” İşkolunun En Fazla Üye (5208) Artışı Gösteren Sendikası 28.491 Üyesi olan Hak-İş Konfederasyonu Özel Güvenlik Ve Koruma İşçileri Sendikasıdır.

Gazi Üniversitesi Rektörümüz Sayın İbrahim USLAN Bey’i makamında ziyaret ettik
Hizmet-İş Sendikası Kurucu Genel Başkanımız Sayın Hüseyin TANRIVERDİ Öz Güven - Sen Sendikamızı ziyaret ettiler
Beypazarı Belediye Başkanımız sayın Tuncer KAPLAN’ı makamında ziyaret ettik.

HAK-İŞ / Öz Güven Sen Sendikası Genel Başkanımız Ömer YILMAZ ve Hizmet-İş Sendikası Ankara 5 Nolu Şube Başkanı Murat DEMİRTAŞ, Şube Sekreteri Necmi ÇETİN ile birlikte Beypazarı Belediye Başkanımız sayın Tuncer KAPLAN’ı makamında ziyaret ettiler. Belediye Başkanımıza Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

15 TEMMUZ ŞEHİT VE GAZİLERİNİ ANDIK UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ

HAK-İŞ olarak, “15 Temmuz Türkiye’yi İşgal ve Hain Darbe Girişiminin” 2. Yıldönümünde 15 Temmuz bilincini diri tutmak, şehit yakınları ve gaziler ile dayanışma içinde olmak amacıyla darbecilerin yargılandığı Sincan Cezaevi Kampüsü önünde bir dizi etkinlik gerçekleştirdik.

ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER AİLE BAKANLIĞI DEVİR TESLİM TÖRENİNE KATILDIK
KİT ÇALIŞANLARININ KADROLARI HAYIRLI OLSUN.

30.06.2018 Tarihli 30464 Sayılı Resmi Gazete : (KİT)Kamu iktisadi teşebbüsleri ve bağlı ortaklarında hizmet alım sözleşmeleri kapsamında çalışan personel, uygulanacak sınavdaki başarılarına göre işçi statüsünde istihdam edilebilecek.